הזמנה: בואו להכיר עמנו את הביופידבק

אני מתכבד להזמינך לקורס הסמכה בביופידבק בו תכיר כלי זה המעצים ומרחיב את ההתערבות הטיפולית. דומני כי אין חולקים על ההבנה כי לעיתים קרובות עומד המטפל חסר אונים מול סימפטום שיש לו מרכיב גופני. טכנולוגיית הביופידבק מאפשרת לנו ולמטופל להקשיב לקשר בין הגוף לנפש ולאפשר שליטה על תגובות גופניות.

הקורס הינו בן 72 שעות ונמשך על פני 12 שבועות

בימי ד' בשעות 16:00-21:00 במכון שיח ברמת חן

תאריכים: 21 באוקטובר 2009 עד 13 בינואר 2010.

ייחוד ההשתלמות: לימוד עם ציוד אישי, התנסות ותמיכה

בקורס המוצע ננסה להראות את הייחוד של המשוב הביולוגי המאפשר דיאלוג בין האובייקטיבי – מדדי המשוב הביולוגי המשקפים את מצבו הרגשי של האדם, והסובייקטיבי – המפגש עם החוויה של המטופל. יש הסבורים כי ציוד המשוב הביולוגי הנו מורכב להפעלה. כדי להתגבר על מכשול זה, סוכם עם מר זאב דניאלי מחברת מיינדלייף (העוסקת מעל 16 שנה בפיתוח מערכות משולבות ביופידבק) לאפשר למטפלים להתקין במחשבם הביתי ציוד ותוכנה למשוב ביולוגי למשך חלקו הראשון של הקורס. בקורס זה יילמד השימוש בטכנולוגית הביופידבק יחד עם מרכיב מהותי של התנסות מעשית ובלתי אמצעית תוך הדרכה שוטפת וליווי מקצועי. ליווי זה יאפשר גם לאלו שלכאורה אינם חשים בנוח בסביבה הממוחשבת להתחבר באופן הטבעי ביותר לטכנולוגיה מרתקת ומאתגרת כאחד.

המשך הסמכה

הקורס הנו החלק הראשון במסלול ההסמכה. המעוניינים בהמשך ייענו בדרישות ההסמכה והעלויות כפי שאלו מתעדכנות מעת לעת באתר האגודה למשוב ביולוגי.

לפרטים ולהזמנה

זאב דניאלי, מיינדלייף פתרונות בע"מ,

הגן הטכנולוגי, מלחה, ירושלים 96951

טלפונים: 050-7364944 או 02-6796330

דואר אלקטרוני:zeev02@netvision.net.il

לינקדאין: Mindlife Solutions Ltd